تاریخچه موسسه طیبات

وجود چالشهای شرعی فراوان در معاملات نهادهای مالی و اقتصادی کشور واقعیتی انکار ناپذیر بوده و نگرانیهای جدّی که مراجع عظام تقلید و جامعه مومن و متدین نسبت به معاملات بانک، بورس، بیمه و بازار دارند موید این واقعیت است. یکی از چالشهای مهم در این زمینه، ناکافی بودن آموزش، تبلیغ و ترویج احکام معاملات یا ناکارمد و غیر کاربردی بودن آنها می باشد.
موسسه آموزش و تحقیقات فقه اقتصادی طیبات، با همکاری جمعی از روحانیون دانش آموخته در علوم اقتصادی و کارشناس در موضوع فقه اقتصادی زیر نظر اساتید برجسته و صاحب نظر این رشته در مورخه 1390/8/1 به منظور تامین نیاز علمی بخشهای مختلف اقتصادی کشور اعم از بانک، بورس، بیمه و بازار در زمینه «فقه کاربردی معاملات اسلامی» ، تاسیس گردید.
کارشناسان این موسسه حوزوی، بر اساس تکلیف شرعی و صنفی که بر عهده دارند و با تجربه چندین سال همکاری آموزشی، تحقیقاتی و مشاوره‌ای که با بانک مرکزی، بانکهای دولتی و خصوصی، موسسات مالی و اعتباری، تعاونی‌های اعتباری، صندوقهای قرض‌الحسنه، سازمان بورس و اوراق بهادار و سایر نهادهای مالی و اقتصادی کشور داشته و دارند آماده است تا دانش و تجربیات خود را در قالب های ذیل عرضه نماید. 

معرفی موسسه طیبات

معرفی موسسه طیبات

اطلاعات موسسه

موسسه آموزش و تحقیقات کاربردی فقه اقتصادی طیبات، با همکاری جمعی از روحانیون دانش آموخته در علوم اقتصادی و کارشناس در موضوع فقه اقتصادی زیر نظر اساتید برجسته و صاحب نظر این رشته به منظور تامین نیاز علمی بخشهای مختلف اقتصادی کشور اعم از بانک، بورس، بیمه و بازار در زمینه «فقه کاربردی معاملات اسلامی»، فعالیت می کند. 
آدرس دفتر:  قم- خیابان انقلاب - کوچه 26-پلاک 6
تلفاکس: 37756752-025

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
سایت اینترنتی: www.،Tayebat.net