توضیحات

بخش پرسش و پاسخگویی

کاربران محترم می توانند سئوالات خود در زمینه احکام معاملات را از این بخش به کارشناسان موسسه طیبات ارسال نمایند. کارشناسان موسسه در وقت مقتضی پاسخ سئوالات را به ایمیل سئوال کننده ارسال می نمایند. در مورد این بخش تذکر نکاتی لازم است:

1- لطفا فقط سئوالات کاربردی در زمینه احکام معاملات را ارسال نمایید . این مرکز از پاسخگویی به سایر سئوالات نظیر علت بالا بودن نرخ سود تسهیلات بانکی و یا سایر مشکلات اقتصادی معذور است.

2- در فرم ارسال سئوال باید فیلدهایی که با ستاره مشخص شده اند تکمیل شود در غیر اینصورت سئوال شما به کارشناس ارسال نمی شود.

3- در فرم ارسال سئوال قسمتی به عنوان دپارتمان وجود دارد که شما باید بخش مربوط به سئوال خود را معین نمایید.

4- در فرم ارسال سئوال قسمتی به عنوان موضوع سئوال وجود دارد که باید متناسب با سئوال خود موضوع مربوطه را درج نمایید.

5- در بخش سئوالات متداول، بخشی از پاسخهای موسسه طیبات به سئوالات کاربران درج شده است قبل از ارسال سئوال خود، این قسمت را مطالعه نمایید و در صورتی که پاسخ سئوالتان در این قسمت وجود دارد از ارسال مجدد سئوال خودداری نمایید.

ورود به صفحه ارسال سئوال  اطلاعات موسسه

موسسه آموزش و تحقیقات کاربردی فقه اقتصادی طیبات، با همکاری جمعی از روحانیون دانش آموخته در علوم اقتصادی و کارشناس در موضوع فقه اقتصادی زیر نظر اساتید برجسته و صاحب نظر این رشته به منظور تامین نیاز علمی بخشهای مختلف اقتصادی کشور اعم از بانک، بورس، بیمه و بازار در زمینه «فقه کاربردی معاملات اسلامی»، فعالیت می کند. 
آدرس دفتر:  قم- خیابان انقلاب - کوچه 26-پلاک 6
تلفاکس: 37756752-025

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
سایت اینترنتی: www.Tayebat.net
کانال تلگرام: https://t.me/tayebat_public
سامانه تلگرامی ثبت نام آموزش: https://t.me/sabtnametayebatbot