برگزاری نهمین دوره آموزشی کارمندان بانک مهر اقتصاد در سال 1395

نهمین دوره آموزشی در سال 1395 با عنوان شرح تخصصی فقهی قراردادهای بانک مهر اقتصاد از تاریخ سوم لغایت هفتم مهر ماه 1395 با همکاری مؤسسه فقه اقتصادی طیبات و معاونت آموزش بانک مهر اقتصاد به مدت چهار روز در محل مرکز آموزش معصومیه قم واقع در شهر مقدس قم برگزار گردید.

در این دوره آموزشی تعداد 25 نفر از کارکنان این بانک از استانهای مختلف مانند تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی و غربی، همدان و ... حضور داشتند.

در این مدت مباحث اخلاق کسب و کار در اسلام، رباشناسی، عقدشناسی، شرح تخصصی قراردادهای مبادله ای و مشارکتی مطرح و تبیین شد.

دوره با حضور اساتید و مدرسین مؤسسه طیبات همچون استاد قاسمی، استاد صفا، استاد نقی ئی، استاد ایمانی و استاد عبادی برگزار گردید و دوره با برگزاری آزمون کتبی به پایان رسید.

11m

1m2m3m4m9m10m13m14m20m18m

آموزش کارمندان بانک‌ها و موسسات اعتباری

آموزش مجازی

اطلاعات موسسه

موسسه آموزش و تحقیقات کاربردی فقه اقتصادی طیبات، با همکاری جمعی از روحانیون دانش آموخته در علوم اقتصادی و کارشناس در موضوع فقه اقتصادی زیر نظر اساتید برجسته و صاحب نظر این رشته به منظور تامین نیاز علمی بخشهای مختلف اقتصادی کشور اعم از بانک، بورس، بیمه و بازار در زمینه «فقه کاربردی معاملات اسلامی»، فعالیت می کند. 
آدرس دفتر:  قم- خیابان انقلاب - کوچه 26-پلاک 6
تلفاکس: 37756752-025

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
سایت اینترنتی: www.،Tayebat.net